Datové schránky.

Konektor Datových schránek

Project Description

Ve spolupráci s firmou Actis, s. r. o., vám nabízíme aplikaci pro práci s datovými schránkami.

Přistupujte do Vaši datové schránky stejně snadno jako do emailu. Nové zprávy se pravidelných intervalech automaticky stáhnou, uloží a přepošlou na kompetentní osobu. O nic nepřijdete a zároveň budete číst jen zprávy, které Vás skutečně zajímají. Odesílání je ještě snadnější a navíc jej lze podrobit schvalovacímup procesu.

Automatická distribuce

Přijaté zprávy jsou automaticky kontrolovány a dle předem nastavených pravidel přiděleny osobám, které se jimi mají zabývat. Každý pracovník tedy dostane zprávu, která přísluší jeho odbornosti. Tím je zvýšena efektivita řešení zpráv a vy ušetříte čas i peníze. Pravidla rozdělování zpráv můžete snadno nastavit během několika minut.

S datovou schránkou si rozumím

Multi-jazykové rozhraní zajistí dobrou komunikaci s aplikací v každé firmě. Nastavení jazyka lze uživatelsky změnit během několika vteřin. Každý uživatel si tak bude se schránkou rozumět. Aplikace je připravena v češtině a angličtině a lze ji rozšířit o další jazyky.

Odesílání zpráv

Odesílejte zprávy stejně snadno jako emaily. Prostředí je vytvořeno tak, aby připomínalo emailové klienty. Přímo v aplikaci tedy napíšete text, nahrajete přílohu a vyberete příjemce z adresáře. Adresy jsou uchovávány ve vlastním adresáři, který je možné synchronizovat s externím zdrojem. Adresu konkrétního subjektu lze navíc vyhledat.

Archivace

Stažené zprávy jsou v aplikaci automaticky ukládány. Je možné je uložit na disk do souboru, poslat emailem nebo exportovat do externí databáze. Každá zpráva má dle přednastavených pravidel určena práva pro čtení. Všechny zprávy jsou tedy bezpečně zálohované a vidí je pouze pověření pracovníci.

Nastavení přístupů

Místo složitého nastavování přístupů přes oficiální webové rozhraní ISDS naplno využijte možnosti platformy IBM Notes. Poté, co zaregistrujete serverový certifikát v ISDS, zprávy se budou stahovat dál do schránky i v případě, že se změní jednatelé společnosti.

Project Details

  • Date 1.6.2018
  • Tags CRM, Interní
Back to Top