Spinesys v cloudu.

Aplikace bez nutnosti serveru

Project Description

Jako alternativu k provozu na vlastním serveru klienta nabízíme nově provoz všech aplikací, včetně poštovního serveru, tzv. v cloudu.

Nespornou výhodou tohoto řešení pro zákazníka je jednoduchost nasazení i správy. U řešení v cloudu přenecháte starosti o veškerý hardware serveru na nás.

Díky unikátním vlastnostem platformy IBM Notes / Domino jsou zároveň vyřešeny důležité aspekty, na které se často zapomíná:

Off-line provoz

A nemusí to přímo off-line provoz – úplně stačí místa se špatným signálem a pokrytím. Díky lokální replikaci můžete mít veškerá data stále u sebe a plnohodně pracovat i bez internetu. Máme ověřeno v praxi, že na replikaci, kdy se přenáší jen změny stačí i rychlost GPRS EDGE (kolem 200 kbit/s).

Hybridní řešení

Použitá platforma umožňuje jednoduše propojovat i servery mezi sebou. Lze tak snadno vytvořit tzv. hybridní řešení, kdy např. poštovní server bude v cloudu a aplikace budou na serveru u Vás. Stejně tak lze snadno vytvořit i síť pobočkových serverů napojenou na hlavní server… Možností se nabízí celá řada.

Exit strategie

V případě, že Vám cloudové řešení přestane z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, lze server včetně všech dat a konfigurace přenést na vlastní server (on premise) a to klidně i včetně změny operačního systému. Takže přestože v cloudu server poběží na linuxu umíme Vám celý server přenést na Váš server s windows.

Project Details

  • Date 20.7.2018
  • Tags
Back to Top